HAKKIMIZDA

Asil Danışmanlık en iyi cevapları bulmanızda size yardımcı olmak için yanınızdadır. Sürekli gelişen ve küreselleşen dünyada, geleneksel çözümlere bağlı kalarak veya şirketinizin başarısını şansa bırakarak mükemmele ulaşmanız mümkün değildir.

İçinde bulunduğumuz pazar koşullarında en başarılı şirketler, değişen şartlara en hızlı uyum sağlayan ve beklenmeyen durumlara kendilerini en iyi hazırlayan şirketler olmaktadır. Amacınız ister şirketinizin belirli bir kolunu büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle şirketinizi geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz doğru kararları almanızda ve bu kararları uygulama aşamalarında size yardımcı olabilmek için çalışmaktadır

Asil Belgelendirme & Danışmanlık
 olarak,  Yönetim Sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konusunda faaliyet gösteren bir firmayız. Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ilkelerimizden ödün vermeden sizlerin rakiplerinize karşı daha güçlü ve sektöründe büyüyen bir şirket olmanıza yardımcı olmak ana misyonumuzdur. Bu misyona bağlı kalarak, çözüm ortağınız sıfatıyla sizlere sürekli gelişmeye açık, kalıcı çözümler sunuyoruz. Güvenilirlik, Sorumluluk ve Müşteri Odaklılık ilkelerini benimseyen Asil Belgelendirme & Danışmanlığın en öncelikli hedefi çözüm ortaklarına katkı sağlamaktır. 

Asil Belgelendirme & Danışmanlık işletmelere ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi, CE İşareti, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, eğitim ve danışmanlık hizmeti konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
© 2021 Asil Belgelendirme. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım - Webimaj.Net